Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Secret - I osa

+5
Marilill
cookie
Totu
Evidénce ಠ_ಠ
Roosaketss
9 posters

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Secret perekond

Go down

Secret - I osa Empty Secret - I osa

Post by Külaline Thu Dec 11, 2008 7:52 pm

Nüüd tuleb ülikiire algus, kuna mu arvuti jamab piltidega - mul oli palju-palju pilte tehtud aga arvuti tegi neist enamused väiksed :S. Ja nendelt ei ole hea vaadata toimuvat.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_1647fc93See hommik algas tavaliselt, Victoria tegi süüa endale ja Jesse magas kaua, isegi väga kaua. Kui Victoria oli pannud salati lauale ja endale teist toitu hakand tegema tuli Jesse sööma. Ta hakkas istuma, kuid siis kukkus pikali... Ta jäi sinna lamama natukeseks ja siis ta tuli... Ta nägi välja must ja kole. Victoria ei pannud teda tähelegi. Ta viis Jesse minema, teda polnud enam.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_16480d9bTeda polnud enam. Vici nuttis kaua, isegi väga kaua. Ta oli nüüd selles majas üksi, täiesti üksi. Ta ei käinud praegu tööl.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_363ed45a
Ta sõi ka nüüd söögilaua taga üksi spagette.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_3647fecc
Päeval ta tegi majapidamistöid. Muide ta võttis endale koera, kelle nimeks sai Minni. Ta on väga energiline ja sõbralik.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_964808b5Ma jätsin nüüd väikse osa vahele kuna mu arvuti tegi liiga väikseid pilte.
_________________________
Vahepeal jäi Vici rasedaks. Ta sõi väga tihti ja oli peamiselt kodus – magas ja sõi. Siin on siis ta nunnu laps. Ta on poiss ja ta nimeks sai Mike. Tal on isa nahk ja ema nägu (vist).
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_9647ff6f
Ta mõtleb koguaeg oma lapsele Very Happy.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_76480375See on Vici uus sõbranna. (nime ei mäleta) Mängib siin siis Minniga. Millegipärast talle ei meeldi et Vici seal on. Vaadake taha , Minni on päris «väikse» loigu teinud sinna Very Happy.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_7648024e
See naine hakkas isegi nõusid pesema Very Happy.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_7648007b
Vicil hea nägu peas Very Happy.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_7647fcb7 Hommikusöögi aega. Vici teeb pannkooke Smile. ( talle meeldib väga kokata Wink )
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_36480c6f
Ja lapse toitmise aeg Smile.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_3647fc1f
Väikeste lõunauinak.
Secret - I osa Snapshot_760f4cbe_16480e0b
TÜLI. Kas niikauaks siis see sõprus ongi?
Kriitikat. See läks väga kiirelt praegu sest palju pilte olid väga minid millegipärast ja ma ei tea miks. Sad


Last edited by Caroly on Thu Dec 25, 2008 9:27 pm; edited 1 time in total
Anonymous
Külaline
Guest


Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Roosaketss Fri Dec 12, 2008 4:03 pm

See oli kahtlane et see mees nagu suri alguses, kuid miks ja kes ta üldse oli jäi nagu lahtiseks. Kuid muidu suht hea ja pildidon täitsa vaadatavad ja ilusad juu.
Roosaketss
Roosaketss
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1196
Asukoht : Eesti

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Evidénce ಠ_ಠ Fri Dec 12, 2008 4:18 pm

Roosaketss wrote:See oli kahtlane et see mees nagu suri alguses, kuid miks ja kes ta üldse oli jäi nagu lahtiseks. Kuid muidu suht hea ja pildidon täitsa vaadatavad ja ilusad juu.

Ei tea, pildikvaliteet jätab laita, juttu liiga vähe ja pildid korduvad. Arenguruumi on.
See on minu aus arvamus.
Evidénce ಠ_ಠ
Evidénce ಠ_ಠ
Administraator
Administraator

Postituste arv : 3917
Age : 30
Asukoht : Kagu-Eesti, Põlva

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Roosaketss Fri Dec 12, 2008 5:14 pm

No seda küll et pildi kvaliteet ei ole just jah kõige parem, aga ega igaühel ei saagi see laitmatu ju olla. Ja nende piltide kordumise kohta, siis seda mulle ei tundunud, aga natuke mõtetud vahepeal küll. Kindlasti edasi kirjutades need vast äkki muutuvad ka paremaks. Aga ja siis nagu sa ütlesid et teksti vähe siis jah on küll natuke vähe. Ja selle osa, mis sa vahele jätsid selle raseduse asja, selleoleksid võinud ikka panna, aga kui arvuti tegi väikseid pilte siis olgu las ta olla. Ei tahaks väga kriitiline olla, kuid ilmselt juba olin, aga ära võta isiklikult. Lihtsad järgmised osad võiksid olla pikemad. Kas või vähem pilte rohkem juttu oleks ka hea. Et siis ükspilt ühe suure lõigu kohta oleks super Wink
Loodan et järgmiste osadega muutub jutt paremaks ja pikememaks ja piltide kvaliteet ka veidike tõuseks. Igatahes tegelikult kindlasti jätka seda, sest tahaks ikkagi edasi lugeda. Viimasel ajal tehakse tegelikult nii vähe jutte et tore on kohe lugeda Very Happy
Et ma jätan siis nüüd enda loba ja jah, ühesõnaga siis tee kindlasti edasi Very Happy Wink
Roosaketss
Roosaketss
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1196
Asukoht : Eesti

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Külaline Fri Dec 12, 2008 10:15 pm

ma seda kvaliteedi asja väga ei krutiks sest see peaks olema hetkel minu arvuti kohta kõige parema peal ja kui pole siis ma eitea aga väga eriti ei taha sest siis läheb mäng veel aeglasemaks.
a ja need pildid üliminid.
Anonymous
Külaline
Guest


Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Külaline Mon Dec 22, 2008 12:17 pm

Jama uudis et ma lollpeal uninstallisin kõige uuema lisapaki ja mul kadusid absoluutselt kõik asjad ära. Kõik asjad nii downloadsis kui ka see pere ja kõik teised pered. Uut osa pole oodata aga võibolla teen uue jutu.
Anonymous
Külaline
Guest


Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Totu Tue Dec 23, 2008 10:11 pm

Ootame siis uut juttu, mis muud ;D!
Totu
Totu
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1000
Asukoht : Wonderland :D

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by cookie Wed Dec 24, 2008 9:41 pm

Kus sa selle voodi said ? Selle lapse voodi Smile
cookie
cookie
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 1

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Külaline Wed Dec 24, 2008 10:01 pm

saadan sulle pm-i
muidu ma teen vist LC nüüd Wink
Anonymous
Külaline
Guest


Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Marilill Sat Jan 31, 2009 11:37 pm

lahe Smile
Marilill
Marilill
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 219
Age : 25
Asukoht : Põlva

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Animaag Tue Feb 17, 2009 12:49 pm

Kahju, et jutt poolikuks jäi. Hakkasin seda suure huviga lugema ja näe... Jutul polegi lõppu. Äkki oleks mõttekas siis see ära kustutada, et teistel segadust ei tekiks (khm, st. minul) Very Happy Aaa, ja ka mind huvitaks, kust see lapsevoodi pärit on. See nii nunnu Smile Ja kas Victoria oli sinu enda tehtud või kusagilt tõmmatud?


Last edited by Animaag on Tue Feb 17, 2009 1:10 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Mõned küsimused)
Animaag
Animaag
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 169
Asukoht : Tallinn

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Yuki Tue Feb 17, 2009 3:08 pm

Lähed sa piltidesse ikka Documentsi EA Gamesi kaudu. No arvata on aga, lähed sa ikka sellesse Neighbourhoodi (Pleasantview on 1 jne..) ja vaatad pilte mille nimi on Snapshot, mitte Thumbnail? (vms)

Jutt läks ja liiga kiiresti.. Ja jäi vahepeal rasedaks? Äkki peaks olema, et ta jäi mehest rasedaks, ja peale mehe surma avastas, et on rase? Very Happy
Yuki
Yuki
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1010

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by LittleBunny Mon Mar 16, 2009 11:18 pm

See laps oli nunnu ja kutsu ka Smile
LittleBunny
LittleBunny
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 2399

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Ellu22 Thu Oct 29, 2009 11:51 am

Miks see mees seal alguses ära suri?
avatar
Ellu22
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 558

Back to top Go down

Secret - I osa Empty Re: Secret - I osa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Secret perekond

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum