Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

+17
Elisabeth
musuuu00
M^^M
KelluLellu
Ellu22
KristiT
N2ksi K2bi
*Ristor lahtisaamatu kutt
-Vergolinx-
Sandra
Marleen
-Spiderpig-
Ellesmera
Totu
Maria.
Laurrraa
ToXiC
21 posters

 :: Sims :: Simsimöla

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by ToXiC Sun May 25, 2008 8:33 pm

nii see on seasonsist milline aastaeg kõige rohkem meeldib?
mulle meeldivad kõik.. Twisted Evil
ToXiC
ToXiC
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 197
Age : 26
Asukoht : Rapla (A)

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Laurrraa Mon May 26, 2008 1:26 pm

Mulle meeldivad ka kõik sest igal aasta ajal on ju omad head asjad. Very Happy nt lume sees saab mängida ja tegelt on see ilus ja armas kui õues sajab lund ja sinu simsid siis kahekesi joovad kakaod ntk-s. Very Happy Ja suvel saab mõnusasti päevitada ja õues on lahe olla. Very Happy Ja sügisel ja kevadel ja omad head. ;D
Laurrraa
Laurrraa
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1609
Asukoht : Viljandimaaal. :)

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Maria. Mon May 26, 2008 2:30 pm

mmhm Very Happy Sama arvamus mis laural .

Kevad - mõnus, see kuidas inimesed (noh ma küll juhin neid) aias askeldavad Very Happy ja armuvad Very Happy , ja siuke mõnus

Suvi - Päike & see kuidas nad üle kuumenevad Smile

Sügis - Seal mängus meeldivad mulle sügise värvid . :], kui sügis on siis on siuksed tumedad mahedad toonid Very Happy, ja see kuidas nad riisuvad ja vaikselt tuppa kolivad , see on vägevv.

Talv- Mõnus, lumememme teha, ja ära külmuda, ja siis nad istuvad kamina ees, ja siuke mõnus (aa) Very Happy siis on jõulud kaa ja uus aasta ! :]
Maria.
Maria.
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 3276
Age : 29

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by ToXiC Mon May 26, 2008 2:34 pm

Maria wrote:mmhm Very Happy Sama arvamus mis laural .

Kevad - mõnus, see kuidas inimesed (noh ma küll juhin neid) aias askeldavad Very Happy ja armuvad Very Happy , ja siuke mõnus

Suvi - Päike & see kuidas nad üle kuumenevad Smile

Sügis - Seal mängus meeldivad mulle sügise värvid . :], kui sügis on siis on siuksed tumedad mahedad toonid Very Happy, ja see kuidas nad riisuvad ja vaikselt tuppa kolivad , see on vägevv.

Talv- Mõnus, lumememme teha, ja ära külmuda, ja siis nad istuvad kamina ees, ja siuke mõnus (aa) Very Happy siis on jõulud kaa ja uus aasta ! :]

olen ise samal arvamusel.. Smile
ToXiC
ToXiC
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 197
Age : 26
Asukoht : Rapla (A)

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Totu Mon May 26, 2008 6:03 pm

ei tea, pole seasonsit Very Happy
Totu
Totu
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1000
Asukoht : Wonderland :D

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by ToXiC Mon May 26, 2008 6:56 pm

kahju Sad
ToXiC
ToXiC
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 197
Age : 26
Asukoht : Rapla (A)

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Totu Mon May 26, 2008 7:22 pm

jaa.
oleks ükskord peaaegu saanud, aga ei olnud mõtet vist eriti, ehitusre¾imi niikuinii mul ei ole...
Totu
Totu
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1000
Asukoht : Wonderland :D

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Ellesmera Wed May 28, 2008 4:20 pm

Mulle meeldib talv kõige rohkem. Kevad ja sügis on minu jaoks kuidagi liiga... noh, tavalised. Talv on kõige erilisem. Mulle meeldib just selline retsilt lumine talv, kus lumi kõrgub katuseni (mitte et see võimalik oleks XD) ja simmid seal sees hullavad. Ka mulle meeldib neid kamina ette kudrutama toppida, loob sellise hubase tunde.

::Off-topic:: PS. Mul reedel ajaloo riigieksam! Appi! Soovige mulle edu! *jookseb vetsu oksendama* Razz
avatar
Ellesmera
Häbiplekk
Häbiplekk

Postituste arv : 825

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by ToXiC Wed May 28, 2008 7:56 pm

jah,seda küll,soovin edu Smile
ToXiC
ToXiC
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 197
Age : 26
Asukoht : Rapla (A)

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Ellesmera Wed May 28, 2008 8:02 pm

Aitähh, mul läheb seda täiega vaja! :S
avatar
Ellesmera
Häbiplekk
Häbiplekk

Postituste arv : 825

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by -Spiderpig- Wed May 28, 2008 9:11 pm

Ma soovin sulle kah edu!
Igatähes mullle seasonsist meeldivad kõige rohkem:
Talv - Peamine põhjus ma arvan on see et on LUMI! Mulle meeldib muidugi neid lumememmi ja asju teha ja simme külmetada Smile. Ja see kõik kamina ees istumine on nii mõnus ja värki.
Sügis - Sügise juures mulle meeldivad need tormid ja asjad. Ma leian et see on lahe. Ja need värvilised lehed on ilus, samuti on tore riisuda Smile

Kõige vähem meeldib mulle vist suvi. Kuid ka suvel on omad plussid on see ilm suht igav.
-Spiderpig-
-Spiderpig-
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1273
Age : 28
Asukoht : Sthlm xD

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by ToXiC Wed Jun 18, 2008 3:08 pm

talvel on pingviinid üli nunnud Very Happy

sügisel on lahe äike Razz
ToXiC
ToXiC
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 197
Age : 26
Asukoht : Rapla (A)

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Marleen Sun Jan 18, 2009 3:56 pm

kõik aastaajad , simsis . Smile 
Marleen
Marleen
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 4906
Asukoht : Läänemaa&Haapsalu

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Sandra Sun Jan 18, 2009 4:02 pm

Kevad ja suvi , talv on suht tüütu juba Cool
Sandra
Sandra
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1231
Asukoht : Eestis , vist :dd

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by -Vergolinx- Sun Jan 18, 2009 6:26 pm

Mulle meeldib talv, kuna saab lõbu teistega, lumepallisõda, lumememme ehitame jne
-Vergolinx-
-Vergolinx-
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 55
Age : 28
Asukoht : Pärnumaa

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by *Ristor lahtisaamatu kutt Sun Jan 18, 2009 6:31 pm

ToXiC wrote:talvel on pingviinid üli nunnud Very Happy

sügisel on lahe äike Razz
*Ristor lahtisaamatu kutt
*Ristor lahtisaamatu kutt
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1909
Age : 25
Asukoht : The Sims 3

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Sandra Sun Jan 18, 2009 6:35 pm

Muideks ,mulle näiteks äike üldse ei meeldi simsis , muidugi päriselt on äike lahe Wink
Sandra
Sandra
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1231
Asukoht : Eestis , vist :dd

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by N2ksi K2bi Thu Feb 05, 2009 7:03 pm

mulle äike veits meeldib aga jah mulle meeldivad kõik .
N2ksi K2bi
N2ksi K2bi
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 531
Age : 30
Asukoht : London, which is located in Paris.

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by KristiT Mon Jul 19, 2010 8:32 pm

Mul on selline mure,et mul on ka seasons aga ma ei saa aru kuna seal suvi on Very Happy Seda ikooni ei ole või asja,all on talv kevad??sügis? ja jälel talv vist. Ja ma ei ole neid päevitama ka saanud.. Ehk on minu kui algaja viga.
KristiT
KristiT
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 8
Asukoht : Tallinn

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Ellu22 Mon Jul 19, 2010 8:54 pm

Seasonsis ei saagi päevitada, päevitada saab Bon Voyages. Suve saad panna naabruskonnaekraanil. Kas sa ei loe simsimaad üldse?
avatar
Ellu22
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 558

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by KelluLellu Mon Jul 19, 2010 9:05 pm

Suvi on mu lemmik Very Happy
KelluLellu
KelluLellu
SuperLiige
SuperLiige

Postituste arv : 253
Age : 29
Asukoht : Tartu

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by KristiT Mon Jul 19, 2010 11:15 pm

Loen küll,aga ju siis ei ole õiget kohta üles leidnud,muidu ei küsiks ju. A no kui päevitada ei saa siis küll..üleval kirjutati lihtsalt,et päevitada saab ka.
KristiT
KristiT
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 8
Asukoht : Tallinn

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Ellu22 Tue Jul 20, 2010 7:02 am

Päevitada saab Bon Voyages ja kui sa ikka üles ei leidnud, siis siin on lehekülg simsimaalt, kuhu on kirjutatud kohe algusesse, kuidas on võimalik naabruskonnast aastaaegu muuta.
avatar
Ellu22
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 558

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by KristiT Sun Aug 29, 2010 4:08 pm

Aga kuidas veesõda mängida saab? -.-
KristiT
KristiT
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 8
Asukoht : Tallinn

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by M^^M Sun Aug 29, 2010 8:11 pm

sügis ja talv on ägedad sest suvi on seal tavaliselt tavaline kevad ka nata
M^^M
M^^M
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 96

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 :: Sims :: Simsimöla

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum