Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Mure Sims 3'ega

4 posters

 :: Sims :: Tugi :: Sims 3

Go down

Mure Sims 3'ega Empty Mure Sims 3'ega

Post by tinnnnu Fri Jan 21, 2011 3:00 pm

Ostsime uue läpaka. Vana läpaka andmed olid hp pavilion dv6500 ja graafikagaardiks oli nvidia geforce 8400 vms.. igatahes , mäng jooksis rahuldavalt . Veids ikka kakkus aga ajas asja ära.Video mälu oli sellel mingi 128mb vb.
Igatahes , uue arvutiga on lood nii ,et mäng läheb tööle. Kvaliteet on palju parem , näiteks vana arvutiga ei näinud paljusi detaile nagu näiteks Late Nighti'l laserid ja mullikesed jne. Uuel aga näeb. Isegi kui graafika põhja panen , jookseb mäng siis ka väga kenasti. Ei kaku.
Aga, natuke aega saan mängida ja järsku lööb pildi mustaks ,vilgub edasi tagasi .Korra näitab mängupilti ja jälle musta pilti. Hääli on kuulda aga pilti vilgub ja mingi hetk lööb sinise pildi ette kirjadega. All siis mingid nrid jooksed ja arvuti teeb lampi resa. Ühesõnaga , ma ei saa aru mis värk on. Testisin Can you run it. Absoluutselt kõik on roheline. Isegi videomälu on kõvasti parem , kui vanemal arvuti.

Mure Sims 3'ega Untitled-1-1

Näiteks mu mees mängib Fallout New Vegast ja sellel näitas test ,et videokaart ei sobi aga mäng jookseb ideaalselt ja graafika võib lausa põhjas olla. Ehk oskab keegi aidata. TÄNUD.
tinnnnu
tinnnnu
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 155
Age : 34
Asukoht : Pärnu

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by tinnnnu Sat Jan 22, 2011 2:42 pm

Ma vaatan ,et siin ei aita üldse keegi kedagi .
tinnnnu
tinnnnu
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 155
Age : 34
Asukoht : Pärnu

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by Mirk Sat Jan 22, 2011 4:11 pm

Enamus ei oska aidata arvatavasti, nagu ka mina. See ei tähenda, et keegi ei tahaks aidata.
Mirk
Mirk
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 121
Asukoht : Saaremaa

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by Linzy Sun Mar 20, 2011 2:00 pm

Jah seda juhtub alati kui on xp arvuti Kuumeneb üle kuna sims 3 paneb masina ikka tööle küll soovitan uuria oma videokaarti miks ta ülekuumeneb.
Linzy
Linzy
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 2

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by tinnnnu Sat Apr 16, 2011 2:22 pm

Sa oled vist pime , aga mul ei ole xp.
Mul ei ole vaja midagi uurida , kui arvuti on täiesti uus.
tinnnnu
tinnnnu
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 155
Age : 34
Asukoht : Pärnu

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by Reinuvader Mon Apr 18, 2011 3:52 am

Sellise suhtumisega ei tahagi keegi aidata. See, et arvuti uus on, ei tähenda, et midagi pole vaja uurida. Igatahes Can you run it testis ei tule täpselt välja, mis videokaart sul on (on küll Intel(R) HD Graphics, kuid täpsemat numbrit pole), mis võib tähendada seda, et su arvuti videokaart ei ole The Sims 3 toetatavate videokaartide hulgas, mille tõttu võibki arvuti ühel hetkel lihtsalt end kinni panna. Ja sa ei saagi kahjuks siin midagi teha.
Reinuvader
Reinuvader
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 248

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by tinnnnu Mon Apr 18, 2011 11:46 am

Täpselt nii ongi .Ei mingeid numbreid . Ning , kui see ei kuuluks toetavate videokaartide hulka, siis Can you run it ei näitaks PASS . Näiteks Dead Space 2 näitab ,et mu videokaart ei toeta seda mängu. Mitte ühtegi int. kaarti AGA mäng jookseb ideaalselt , ilma mingisuguse kokkujooksmiseta. Samuti Fallout:New Vegas , graafika andmed võivad lausa põhjas olla kuigi Vegas ei toeta Intel kaarti . Ja minumeelest ma rääkisin sellest juba algusest peale , niiet asi ei saa selles olla ,et mäng ei toeta mu kaarti. Siin on siiski miskit muud.
tinnnnu
tinnnnu
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 155
Age : 34
Asukoht : Pärnu

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by Reinuvader Tue Apr 19, 2011 3:39 am

Niisiis sa oma jutuga tõestasid, et Can you run it ei ole mingi absoluutne tõde, kokkuvõttes pead ikkagi ise katsetama, kas konkreetne mäng su arvutis töötab või ei. Kuna sul on läpakas, siis on ilmselt ka videokaart sisseehitatud (integreeritud) ja juba seetõttu on nõudmised pisut suuremad. Nagu Simsimaa arvutinõuete lehel on kirjas http://simsimaa.net.ee/Sims3/3sims-nouded.htm Lisaks on kirjas sarnase videokaardi testid erinevate mängudega sellel lehel http://www.notebookcheck.net/Intel-Graphics-Media-Accelerator-HD.23065.0.html
Sa võid proovida mängus seadetes keerata madalamaks igasuguseid graafilisi elemente, ehk see aitab.
Reinuvader
Reinuvader
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 248

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by tinnnnu Tue Apr 19, 2011 11:41 am

Nagu näha siis peaks Sims mängitav olema.
Hetkel mängin selliste andmetega
Mure Sims 3'ega Sims3-1

Vahepeal on nii ,et ma saan lausa terve päeva ilusti ära mängitud ,teinekord on nii et absoluutselt iga natukese aja tagant viskab pildi mustaks , siis pean kähku ctrl+alt+delete vajutama ,et arvuti päris kinni ei viska. Pmst , kui ma ei jõua õigeks ajaks siis tuleb mul ette sinine pilt kirjadega , all loeb mingeid numbreid .. memory blabla .. ja siis teeb resa.
Kusjuures , nii teeb ta ka siis kui mu graafika andmed on veel madalamad , kui siin pildil. Vahepeal avastasin ,et kui Advanced Rendering maha võtta , siis võis muud andmed täitsa põhjas olla ja sain jälle jumala pikalt ilusti mängitud , aga noh mingi hetk hakkas uuesti jamama .Siin peab siiski miskit muud olema kuna mees mängib mul uuemaid mänge .
Fallout , Dead Space kahe mängis läbi ilma jamadeta ja tal oli graafika andmed suht põhjas. Ning need mängud nõuavad palju rohkem , kui Sims. Niiet ei kõla just eriti loogiliselt.
Isegi Sims kahel avastasin ,et graafika võib põhjas olla aga vesi ei olnud üldse reaalne ja läbipaistev. Aga mäng ise jookseb küll väga hästi. Ajab lihtsalt segadusse.
tinnnnu
tinnnnu
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 155
Age : 34
Asukoht : Pärnu

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by Reinuvader Tue Apr 19, 2011 5:58 pm

Peaaegu kõigi mänguprobleemide allikas on graafikakaart, need probleemid ei allu tavainimese loogikale ja ei ole ka sinu probleem erilisem. Nagu sellel lehel, mlle lingi ma eelmises postituses andsin, kirjutas spetsialist vägagi spetsiifilises IT-keeles, et selle Intel(R) HD Graphics kaardiga töötab mõni mäng halvemini kui samaväärse GMA 4500MHD kaardiga, kuid mõni mäng paremini kui ülivõimsa GeForce 9400M kaardiga. Erinevad firmad esitavad graafikale erinevaid nõudmisi. See tähendabki, et su mehe mängud jooksevad hästi, aga The Sims 3 jamab. Ja see omakorda tähendab, et kui tahad probleemideta mängida The Sims 3-e, pead ostma sellise arvuti, milles on kindlasti The Sims 3 toetatud graafikakaart.
Reinuvader
Reinuvader
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 248

Back to top Go down

Mure Sims 3'ega Empty Re: Mure Sims 3'ega

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Sims :: Tugi :: Sims 3

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum