Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es

2 posters

 :: Sims :: Tugi :: Sims 3

Go down

Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es Empty Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es

Post by M^^M Wed Oct 27, 2010 1:50 pm

Ma tõmbasin paranduse ära ja siis tahtsin seda game launcheri asja tõmmata kui ta ei lase ta ei anna seda asja ette ja ma ei tea kus veel peaks seda saama äkki te oskate öelda.
Mängima ka ta ei lase sest ta ütleb et Teie Sims 3 baasi mäng ei sobi praegune Sims 3 expasion pakendis. Palun uuendage oma mängu kaudu mängu käivitaja
aga kuidas ma seda teen kui ta mulle ette midagi ei anna

JA seal on vist error sees, sest kui see tekst ette tuleb siis selle pealkiri on error!!!!!
M^^M
M^^M
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 96

Back to top Go down

Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es Empty Re: Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es

Post by Reinuvader Thu Oct 28, 2010 3:32 am

Palun konkreetsemalt, millise versiooni parandus, millist asja ei anna ette? Praegusest tekstist kahjuks ei saa aru ja siis ei oska ka aidata. Parem, kui teed nendest pildid ja näitad.
Reinuvader
Reinuvader
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 248

Back to top Go down

Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es Empty Re: Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es

Post by M^^M Thu Oct 28, 2010 9:28 am

noo see oli see viimane fast lane stuffi oma. selle ma tõmbasin ära, kuid siis ta tavaliselt annab ette et peaksin game launcheri paranduse ka tõmbama, aga nüüd ta ei andnud midagi ette.
Siis kui kinni panin ja uuesti lahti trgin tuleb see error alati ette kus ta ütleb Teie Sims 3 baasi mäng ei sobi praegune Sims 3 expasion pakendis. Palun uuendage oma mängu kaudu mängu käivitaja
Aga ma ei oska seda UUENDADA
M^^M
M^^M
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 96

Back to top Go down

Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es Empty Re: Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es

Post by Reinuvader Thu Oct 28, 2010 3:15 pm

Noh, mine Simsimaale http://simsimaa.pri.ee/Sims3/3tomba-parandused.htm ja seal 10 paranduse juures on, kust peaksid tõmbama uue EA Download Manageri, tõmba see ja installi ja ongi korras
Reinuvader
Reinuvader
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 248

Back to top Go down

Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es Empty Re: Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es

Post by M^^M Fri Oct 29, 2010 8:18 am

ma sain juba teist moodi installisin late nighti ja siis ta uuendas automaatselt


TEEMA LÕPETATUD!!!!!!
M^^M
M^^M
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 96

Back to top Go down

Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es Empty Re: Ma ei sa updateida game launcheri sims 3-es

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Sims :: Tugi :: Sims 3

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum