Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!!

3 posters

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Cannie simsijutte

Go down

Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Empty Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!!

Post by Cannie Sun Jan 24, 2010 5:39 pm

Tsauuu ! . Päevik ! Sa ei usu mis minuga juhtunud on !. Ma arvasin, et ma olen Janet Self, aga kui mulle üteldi, et on mu kõige esimesse kodusse, kus ma elasin koos oma vööras vanematega, oli sinna mu päris ema peitnud VÄGA TÄHTSA ajakapsli. Mulle ütledi kus see on, ja ma hakkasin seda otsima. Ah jaa... Ajakapsel on suur purk, kuhu on kunagi pandud mingeid tähtsaid või kallimaid asju, mida sulle tähendavad, meidad kuhugi ära, kus ei või sa leida seda nt peale 20 aastat, ja siis leiadgi . Se oli seal vana tammepuu juures. Leidsin kohe, kuna se poldudgi päris sügavale peidetud. Avasin. Esimene asi mis sel suurelt oli, oli kirjutatud '' JANETILE !!! '' . Mul hakkas väga huvitav, ja tegutsesin veel kiiremingi kui kunagi varem. Kirjas oli . '' Kallis Janet. Ma ei tea kas sina leiad, selle või keegi teine, aga kui keegi teine, anna see kohe Janetile . Nüüd se kiri peaks olema Janeti käes. Janet, on üks asi, mida sa vist veel ei tea.Vb. tead , aga ma ei tea seda. Ma olen su ema. Mitte kasuema, vöörasema, ega ristiema jms. Ma olen sul päris ema. See kes, tõi su siia maa peale. sa oled koguaeg arvanud, et oled üksik laps. Va kasuõde. Sul on kaks õde. Te olete õigupoolest kolmikud. Su õed on valged, ning su isagi, aga mina ja sina oleme mustad. Su isa oli väga halb. Ta ei tahtnud, kunagi musta last omale, kuid võis arvata, et kui mina(su ema) olen must, võib tulla ka üks laps must. Ta ei leppinud sellega. Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! 72333 Sellepeale, ta viskas minu ja sinu me armsast kodust minema, ja su õdedest. Väga kahju, aga ma jäin vaeseks, mul polnud raha ennastki ülevalpidamiseks, ja andsin su ära. Sind lapsendati. Ma tegin seda, sinu pärast, et sul oleks parem elu, minuga sul poleks seda olnud.Su õdede nimed on Samantha ja Jennifer '' Ja need olid viimased sõnad. Otsustasin, et otsin nad üles, ja naudin elu koos nendega täies rinnas !!. Jee. Ma leidsingi. Ma leidsin nad poes üles, ja siis ma ütlesin, et olen nende 25 aastat kadunud õde. Nad ei uskunud seda, kuid siis nad hakkasid uskuma, kuna teadsid, et neil on mustanahaline kolmik õde. Ma tahtsin neilt midagi küsida, kuid siis Samantha ja Jennifer ütlesidkoos : '' jah muidugi sa võid '' . Kuidas nad teadsid, et Ma tahan küsida, kas ma neile võin tulla elama. ?? Me oleme ikka nii ühesugused, loema üksteise mõtteid Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! 138806 Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! 95488 . Siis läksime minu tulevasse koju, ja meie isa koju, kus naed elasid sünnist saati, kuni isa surmani . Tee peal ma küsisin kõike isast, kuid nemad tahtsid teada emast. Rääkisin neile, et isa oli meid emaga ära ajanud , ja rohkem ma emast ei mäleta ka. Kodu juures tegie kolmikute pildi. Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Snapshot_952265c0_58688d4c Paremal Samantha, keskel mina ja vasakul õde Jennifer. See järel nad näitasid mulle maja nurgale, kus on isa haud. Nad matsid isa majajuurde, kuna arvasid, et se on ta mälestustega võib olla hea, ja teeb taevas ta tuju heaks. Nad jätsid mu sinna üksi, kuna tahtsin olla lihtsalt üksi. Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Snapshot_952265c0_98689e52Küsisin haua juures koguaeg MIKS ? MIKS ? MIKS ? MIKS MINA ?? MIKS SA NII TEGID !! ???? . Kuid nagu ma arvasin, vastust ma ei saanud. Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Snapshot_952265c0_58689c71Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Snapshot_952265c0_b8689c58 See on siis minu tuba.
----------------------------

Miks on Janeti toas häll, ja mähkimis laud ?
Et teada saada loe uut osa, kui see ilmub Very Happy
Cannie
Cannie
SuperLiige
SuperLiige

Postituste arv : 321
Age : 26
Asukoht : Väike-Maarja

Back to top Go down

Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Empty Re: Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!!

Post by Ellu22 Sun Jan 24, 2010 6:29 pm

Tee edasi!
avatar
Ellu22
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 558

Back to top Go down

Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Empty Re: Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!!

Post by musuuu00 Sun Jan 24, 2010 9:48 pm

Jätka kindlasti . Very Happy
musuuu00
musuuu00
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 43
Age : 27
Asukoht : Lagedi

Back to top Go down

Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!! Empty Re: Janet Self . 1. osa. KOLMIKUD ???!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Cannie simsijutte

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum