Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

+6
Henriette
LittleBunny
Deco
No . ?
Yuki
Dirgni
10 posters

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Ingu jutud (:

Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Dirgni Wed May 20, 2009 6:20 pm

Jah , sellele järgneski kaklus mille alustas nüüdseks Jimi eksnaine .


Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! 9jq4jt

Stella seisis hirmunult kõrval ja karjus, et ta eks lõpetaks. Stella ju ei olnud teadnud et need kaks on kihlatud. Kuid siis tuli Jimi eks ja virutas ka Stellale, aga sellest sai ka Stella vihaseks.


Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! 14n20x2

" Mida sa õige endast arvad ? " küsis maruvihane Stella .
" Ahah !? Sina tuled seda minult küsima, aga mida sa ise teed, lööd võõra naise mehe üle . " Nähvas Jimi eks talle ja hoidis kätt põsel.
" Kas sa siis ei kuulnud ? Ma juba vabandasin! Kuidas ma oleks pidanud teadma, et te kihlatud olite? " Ütles Stella ikka karjudes.
" ÄKKI VAATANUD KAS TAL ON KIHLASÕRMUS SÕRMES, SA IDIOOT! " ja kargas Stellale kallale.

Jim aga ei jätnud asja nii , ta kaitses Stellat , kuigi ta oli veel löödud sellest et ta kihlus just katkes.

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! 4io9rk

Stellale aitas ja ta saatis Jimi eksi kus see ja teine ning asus Jimi ees vabandama .
" Vabandust Jim...ma tõesti ei teadnud, et sul on keegi teine . " ütles Stella talle kurvalt.
" Oh armsake, ära muretse. See oli ka pooleldi minu süü ja igas asjas on midagi positiivset. " vastas Jim talle naerusui. " Aga nüüd tibuke, ma pean minema ja me veel kohtume, tsaupakaa! " ütles Jim, kallistas teda ja jooksis minema.

Stella aga ei olnud nii rõõmus, kui Jim paistis olevat. Miski hoiatas teda Jimi eest.

Möödusid päevad ja Jimist ei olnud ühtegi märki, telefonile ei vastanud ja msnis ka polnud. See tegi Stella väga õnnetuks ja arvas, et tegu on jälle ühe tühjade lubaduste mehega. Nii läks Stella igal õhtul nukralt magama.



Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! 10rlbfl
Kuid samal õhtul kõlas koputus Stella uksele . Stella rõõmuks oligi see Jim ja Jimil oli Stellale üks väga hea pakkumine.

" Tibuke , kas sa tahaksid saada mrs. Turniks? "
" Ma..maa..." kokutas Stella ja ei teadnud mida vastata, see kõik toimus liigagi kiiresti kuid ta teadis, et see võib olla ainus võimalus tema naiseks saada ja ta sõnas ...


Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! 2rr09d2


Kui meie 'ülitore' ajaloo õps ei jäta palju õppida siis saate homme järgmise osa . (:
Dirgni
Dirgni
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 72
Age : 28
Asukoht : Tartu

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Yuki Wed May 20, 2009 6:24 pm

jällegi kuidagi kiiresti edeneb, aga väga hea. Smile
Yuki
Yuki
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1010

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by No . ? Wed May 20, 2009 6:37 pm

EDAASII! SUPPERR
No . ?
No . ?
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 887
Age : 26
Asukoht : Saku

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Deco Wed May 20, 2009 6:42 pm

Olen yuki'ga nõus, aga muidu on jutt huvitava sisuga, jätka kindlalt Smile
Deco
Deco
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 77
Asukoht : tallinn ; d

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by LittleBunny Wed May 20, 2009 6:51 pm

Väga heaheahea.
LittleBunny
LittleBunny
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 2399

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Henriette Wed May 20, 2009 7:35 pm

Vägahea ruttu edasi-. Viimane pilt on lihtsalt super!
Henriette
Henriette
SuperLiige
SuperLiige

Postituste arv : 430

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Agsu Wed May 20, 2009 8:23 pm

Hästi hea jutt. Loodame et saab homme uut osa! Smile
Agsu
Agsu
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 42
Asukoht : Eesti , Lähte , Oma tuba .

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Marleen Sun May 24, 2009 3:19 pm

Oh äge, edasi. Wink
Marleen
Marleen
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 4906
Asukoht : Läänemaa&Haapsalu

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Dirgni Mon Aug 03, 2009 9:00 am

Vabandust aga seda juttu ma enam ei jätka . Mul oli vahepeal mänguga tõsiseid probleeme ja kuidagimoodi õnnestus mul see perekond ära kustuda, aga kui teile mu jutt meeldis , niipalju kui seda ma jõudsin kirjutada siis ma alustasin eile ühe perega ning võin selle jutuks teha Smile
Dirgni
Dirgni
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 72
Age : 28
Asukoht : Tartu

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by LittleBunny Mon Aug 03, 2009 9:44 am

Võiksid uue jutu küll teha, aga seda võiksid näidata ka uues foorumis Smile Sest seal on enamused kasutajad Smile
LittleBunny
LittleBunny
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 2399

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by LogiTech♫ Mon Aug 03, 2009 10:43 am

mhm. aga siin võid ka edasi lasta
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 29
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Dirgni Mon Aug 03, 2009 11:14 am

Oot , misasja , uus foorum ? :O
pagan..ma olen tõesti kaua äraolnud.
Dirgni
Dirgni
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 72
Age : 28
Asukoht : Tartu

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by LogiTech♫ Mon Aug 03, 2009 3:03 pm

see oli vahepeal pekkis . sellepärast tehtu uus.
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 29
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Dirgni Mon Aug 03, 2009 3:14 pm

Ma enne just jõudsin läbust lugeda jah mis siin toimus...uskumatult lapselik käitumine .
Dirgni
Dirgni
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 72
Age : 28
Asukoht : Tartu

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by LogiTech♫ Mon Aug 03, 2009 3:21 pm

aga unusatame selle
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 29
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by triinsaluorg Wed Dec 22, 2010 8:23 pm

natuke liiga kiirest kõik käib, aga ikkagi superlugu SmileSmile
triinsaluorg
triinsaluorg
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 36

Back to top Go down

Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa ! Empty Re: Stella uus elu vanas linnas . 2 Osa !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Ingu jutud (:

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum