Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

+2
LogiTech♫
Superstar
6 posters

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Ronda jutud

Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Superstar Fri May 08, 2009 3:25 pm

T¹au! Kahjuks pean teatama, et mul on eelmise jutuga.. eehh.. veidi probleeme. Mul ei taha sims millegipärast seda peret lahti võtta enam. Sad Aga mul tekkis uus idee ja siis otsustasin ka kohe, et miks mitte teha uus jutt? Tegelikult tegin pildid valmis juba eile, jutu kirjutasin täna. Aga ma loodan, et teile ikka meeldib ja bla-bla-bla. Laughing

...
Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 112
Saage tuttavaks selle kauni neiuga. Nagu pildilt juba lugeda võite, on ta jutu peategelane ning tal on ka väga eriline nimi: Joanna - Lucinda. Tema perekonna nimeks on siis Gold. Joanna - Lucinda't kutsutakse üldiselt Lucy'ks või Joany'ks, kuid ainult tema vanemad kutsusid tüdrukut õige nime järgi. Just nimelt! Te lugesite õigesti! Kutsusid! Joany elab üksinda.. või vähemalt.. nüüdsest elab. Joany'l on suur-suur perekond. Ja nagu suurtel perekondadel ikka on, siis valitakse välja üks pärija ning ülejäänud lapsed saadetakse oma teed. Nii juhtus ka Joany'ga. Tal on veel kaksik-õde ja üks vanem vend. Ka vanem vend saadeti oma teed ning Joany õde, Hallie valiti nn 'mantlipärijaks'. Kui Joany vend, Andrew, vahetas oma perekonna nime ära, otsustas Joany jätkata seda suurt suguvõsa ning jätta end siiski Gold’iks. Õnneks ta vanematel polnud selle vastu midagi. Ja nüüd Joany seisabki oma uue.. maja ees. Maja, mida ei saa päris majaks nimetada, kuna noor täiskasvanu soovib endale tulevikus suurt maja ja pere, ostis ta tobuke endale hiilgasliku maalapi ning käskis sinna peale ehitada maja. Kahjuks jäi tal raha väheks ning töömehed hoidsid viimastki senti kokku. Maja pole isegi väljast kividega kaetud! Sees on kõigest kolm pisikest tuba, - köök, elutuba/magamistuba ja pisike wc - kuid ega Joany sellest midagi ei tea.. veel. Nüüd ta seisabki vastu oma elu raskematel hetkedel. Kuna tüdruku vanemad on alati olnud rikkad, siis Joany pole lihtsalt vaesusega harjunud. Kuid küll ta hakkama saab! Ta juba on selline.. sõbralik, usaldav, hakkaja tüdruk. Joany'l hakkab oma uue 'maja' ees seistes väga kõhe tunne. Maja on palju pisem, kui ta lootis ning maja välimine osa juba talle ei meeldi. Siiski.. vastu tahtmist astub ta sisse ning vaatepilt on tema jaoks väga kohutav. Lisaks on majas selline vastik.. justkui mäda hais, mis ajab Joany't iiveldama.

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 213

Kuid neiu üritab sellele vastu olla ning avab enda selja taha jäänud ukse: Äkki läheb hais välja! Tüdruk taha näha ka ülejäänud maja ning sellepärast kõnnib ta läbi elutoa, 'kööki'. Köögis on ainult paar riiulit, grillsaiamasin ja teises köögi nurgas on valge laud, mille taga on kaks tooli. Taas ei meeldi vaatepilt Joany'le ning tal käivad juba peast läbi mõtted, et müüa see koht maha ja minna tagasi koju, aga ta teab, et seda ta teha ei saa. Kodus ei võetaks teda lihtsalt enam vastu, ilmselgelt.
"Kuid wc? Kas seda siis polegi?" mõtiskleb neiu kulmu kortsutades. Kuid siis meenub talle, et nägi elutoas, väikse voodi kõrval ühte valget, veidi määrdunud ust. Ta läheb elutuppa tagasi ja avab selle ukse. Ukse taga ongi pisikene vannitoa moodi koht. Toas on valge vann ja puhas tunduv wc pott.
"Ja majas polegi kraanikausse.." liigub taas üks kurb mõte läbi Joany pea Joany hingab sügavalt sisse-välja, pilgutab kiirelt silmi, vaatab lakke ning hakkab lihtsalt karjuma. Ta loodab, et keegi kuuleb teda, ning päästab ta sellest urkast, aga tema õnnetuseks seda ei juhtu.

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 313
"Joanna - Lucinda! Rahune maha nüüd! Sa oled oma.. kodus ja pead hakkama saama! Sa pead tunnistama oma vanematele, et suudad ka ilma nendeta olla! Jah.. nii ma teengi! Ma otsin endale töö, mehe ja elu läheb suurepäraselt edasi.. nii saabki!" räägib Joany endaga mõtteis. Ta muutub rõõmsamaks ning tõttab maja ette, lootes leida postkastist ajalehe. Ja ajaleht ongi olemas! Joanna krabab selle kätte ning läheb tagasi tuppa. Ta istub laua taga olevale toolile ning avab ajalehe. Neiu sirvib seda pikalt, kuni leiab üles töökuulutuste lehekülje. Ja seal tema uudis seisabki..
"Palkame tööle aeroobikatreenerit,
11-14 aastastele lastele. Palk kokkuleppel. Kui on soovi, helistada numbril 74467445 ning küsida aeroobikakooli direktrissi Elizanna Land'i," loeb Joany kõva häälega ette.
"Super! Mulle sobib!" kiljatab ta siis rõõmsalt.
Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 513
Samal hetkel, kui Joany püsti tõuseb, tiliseb uksekell.
"Misasja? Kes see küll olla võib?" imestab neiu ning suunab oma pilgu läbipaistvale uksele. Ta hiilib ukse juurde ning piilub läbi selle. Majast veidi kaugemal seisab kolm inimest. Üks ilus naine ning kaks väga kummalise välimusega meest. Joany ei taha ega julge nendega hetkel tutvust teha, kuna keegi neist ei tundu talle meeldivat.
Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 413
Siis tuleb Joany'le idee. Ta tahab minna linna uudistama, ning otsida endale meest, kellega paremini läbi hakata saama. Kuid siis tuleb talle midagi meelde. Ta ei tea, kus linn asub. Tüdruk hakkab oma telefoni otsima, aga siis talle meenub.. ta telefon on jaki taskus, mis varastati ära lennujaamas. Joanna muutub taas kurvaks, ta ei tea mida teha. Ja siis märkab ta köögilaual olevat telefoni ning lausa jookseb selle juurde. Ta valib takso numbri ning palub transpordil enda maja ette tulla. Taksist lubab viie minuti jooksul kohal olla. Joany'l pole midagi teha ning ta läheb juba maja ette, taksot ootama. Taksol ei lähegi väga kaua ning juba mõne aja pärast istub Joany taksosse ja palub end ligemasse linna viia.
Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 613

Mis saab edasi? Kas Joany kohtab linnas kedagi? Kes tunneb neiu ära?
...

Vabandan väga, kui lõpp liiga igavaks kiskus.. Very Happy Avaldage siis arvamusi jms. Smile
Ja mu töötlemisoskus on väga.. jama, nii et need.. 'töödeldud' pildid pole midagi erilist. Kui tublid olete ja teil veab, saate täna veel ühe osa. Laughing
Ahjaa! Ma oleks peaaegu unustanud! Soovin veelkord Kairole hästi palju õnne! Ning see osa on pühendatud spetsiaalselt temale, sünnipäeva puhul! Embarassed


Last edited by Ronda on Fri May 08, 2009 3:31 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Vigade parandus. :D)
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by LogiTech♫ Fri May 08, 2009 3:38 pm

üli hea jutt Smile see viimane pilt tundus nii et seal oleks nagu peegel aga tegelt mitte .seal lihtsalt kaks pilt kokku pandud Smile
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 29
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Superstar Fri May 08, 2009 3:44 pm

Aitäh Kairo. Jah, ma kleepisin osad pildid kokku. Very Happy
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Marleen Fri May 08, 2009 5:42 pm

LC-d väga ei meeldi mulle, aga kuna sa tegid selle võimalikult huvitavaks, siis jätka. Very Happy
Marleen
Marleen
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 4906
Asukoht : Läänemaa&Haapsalu

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Sasha Fri May 08, 2009 7:37 pm

Ossapossa, sa oled tubli. Edasi! Very Happy
Mulle meeldib. Razz
Sasha
Sasha
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 820
Age : 28
Asukoht : Tabasalu

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Superstar Fri May 08, 2009 9:19 pm

To Mannu: Jeah, mulle ka eriti mitte, sest need on pmts samasugused, et läks tööle, tuli koju, sõid, suudlesid mehega, tegid lapse jms. Aga ma üritan sellisest jutust sajaga eemale hoida. Aitäh muidu! Smile
To Sasha: Ma väga-väga tänan. Ning kahjuks saab vist uue osa alles homme. :/
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by LogiTech♫ Fri May 08, 2009 9:53 pm

rahaks ka juba uut osa lugeda.
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 29
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Superstar Sun May 10, 2009 11:39 am

Kahjuks läheb uue osaga aega, või siis seda ei tulegi, sest ma VIST suutsin oma perse keeratud simsi arvuti taas perse keerata, tänu simsile. Crying or Very sad
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by No . ? Sun May 10, 2009 11:55 am

Kust sa selle wc-poti said? (A) Muidu hea jutt.
No . ?
No . ?
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 887
Age : 26
Asukoht : Saku

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by MarsiBiku Sun May 10, 2009 1:21 pm

superkena sim, ja super jutt!
MarsiBiku
MarsiBiku
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1005
Age : 27
Asukoht : New York

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Superstar Sun May 10, 2009 5:22 pm

Mups wrote:Kust sa selle wc-poti said? (A) Muidu hea jutt.
Kui ma ei eksi juhuslikult, siis on see pärit SiminParisest vms, aga ma võin ka eksida.
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by LogiTech♫ Sun May 10, 2009 5:37 pm

tahaks edasi lugeda Very Happy
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 29
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Superstar Sun May 10, 2009 5:40 pm

Ronda wrote:Kahjuks läheb uue osaga aega, või siis seda ei tulegi, sest ma VIST suutsin oma perse keeratud simsi arvuti taas perse keerata, tänu simsile. Crying or Very sad
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1 Empty Re: Gold'ide dünastia e Legacy Challenge #1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2 :: Ronda jutud

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum