Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Needid jm.

+24
KelluLellu
Mirk
Nannou
iWasHannna
Ellu22
DropDead
indieskinny
Henriette
Superstar
Chaoz
Tiku ☼
Cannie
LogiTech♫
Cisss
JohhuOlen(L)
Sasha
penknifelovelife
Yuki
Sandra
N2ksi K2bi
Zyry
Marleen
ggetu
Kuru.
28 posters

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Sandra Tue Apr 28, 2009 4:51 pm

Tõesti tundub, et segab Very Happy. Alla ei ole neeland seda keeleneeti ?
Sandra
Sandra
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1231
Asukoht : Eestis , vist :dd

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Yuki Tue Apr 28, 2009 4:56 pm

Alla neelanud? Mkm. Very Happy
Aga palle olen küll katki hammustanud. Sõbranna hammustas isegi needi pooleks. Ta hambad on terasest vist. Very Happy
Yuki
Yuki
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1010

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by LogiTech♫ Tue Apr 28, 2009 6:14 pm

Sannukiizu wrote:Kairo, sulle sobib tõesti keeleneet Razz . Aga kas see sind söömisel ei sega ?

mkm ültse mitte l. esimesel ja teisel ütleme sisi terve nädal on harjumatu midagi süüa . te4isel päeval räägid peheme keelega Very Happy
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 28
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Tiku ☼ Tue Apr 28, 2009 6:54 pm

amn... praegu on kõrvaaugud aga tahaks naba- või huuleneeti .

kõrvarõngad sain seitsmeselt, nägime emaga linnas kohtakus sai teha ja otsustasime et teeme ära, see oli umbes nii et kõndisime sellest kohast mööda ja ootasime pool tundi et see lahti tehtaks ja siis tegie ära, ma olin nii häppi Smile whoo
Tiku ☼
Tiku ☼
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 248
Age : 27
Asukoht : Rapla

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Kuru. Tue Apr 28, 2009 7:59 pm

Vahepeal ma ei kandnud enda keelekat ja siis kui jälle kandma hakkasin oli nii harjumatu, neelasin ühe alla ka Very Happy. aga nüüd ei saa ilma keelekata hakkamagi . nii hea tunne on keelekaga krõbistada suus XD
Kuru.
Kuru.
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1079
Asukoht : Kuskil augus.

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Chaoz Tue Apr 28, 2009 9:06 pm

mul ainult kõrvarõngad:D
Chaoz
Chaoz
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 57
Age : 26

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by LogiTech♫ Wed Apr 29, 2009 10:37 am

hehh -. tegelt tahaks veel igast neete Very Happy kas või mingiks nädalaks
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 28
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Superstar Thu Apr 30, 2009 2:40 pm

No, mul on kaks neeti ja siis kolm kõrvarõngaauku. Very Happy
Kõrvarõngaaugud tegin vist mingi 10-12 aastaselt? Ma täpselt ei mäleta, igatahes oli nii, et emps küll lubas, aga tal polnud aega minuga kuhugi minna tegema. Siis mul oli paar päeva enne sünnat ja mu klassiõde ( vist ) tegi ka alles kõrvarõngaaugud ja ma tahtsin ka ning otsisin välja koha, kus saaksin teha ning päev pärast sünnat, läksin sünnarahaga sinna kohta ja lasin ära teha - pmts sajala, aga emps ei öelnud midagi, sest kõrvarõngad pole midagi erilist. Very Happy
Nabaneet on mul olnud mingi 2 aastat vist, keset kuuendat klassi, detsembris, ESMASPÄEVAL ( mul on see nii hästi veel meeles ) sain. Meil oli juba ammu plaanis ja värki. Mul vanemad ei lubanud, olid räigelt vastu. Aga ega ma jonni ei jätnud ja käskisin klassiõel kanüüli ära osta. Ise ostsin trenniraha ( ma ei saanud siis eriti taskuraha ) eest nabaneedi, mingi 52 .- maksis. Ja siis reedel, kodus, võtsin needi välja, panin naba juurde ja lasin: "Oi, see sobib mulle nii hästi. Miks ma ei või teha?" bla-bla-bla, aga mu emps pistis hoopis sõimama, et miks ma üldse needi ostsin ja keelas mul täiega ära selle augu tegemise. Aga ma ikkagi lasin esmaspäeval, vahetunnis, koolimaja peldikus, klassiõel ära teha needi. Üldse valu ei tundnud, kui siis hästi korraks ja natukene. Kanüül jäi keset seda naba nahka seisma ja siis mu klassiõde keksis mööda vetsu ringi ja hädaldas, et ta ei saa seda läbi. Aga lõpuks ta ikkagi jõudis selle läbi torgata ja siis oli meil häda nabaneedi läbi torkamisega, sest meil mõlemal käed värisesid ja pealtvaatajad ei julgenud mind puudutada, aga paljud eided filmisid/tegid pilte. Õnneks saime ka needi ilusti läbi. Kõik oli hästi ja värki ning peale kooli, teel kunstikooli, saatsin emale mingi näruse sms-i, et ma tegin nabaneedi, aga ära helista, sest ma kunstikooli.Laughing Aga ikkagi, mu kasuisa helistas ja sõimas, aga muud erilist midagi. Kui koju jõudsin, olid kõik pmts maha rahunenud, emps tahtis aind neeti näha ja midagi ei öelnud. Aga mu idiootne klassiõde oli klassijuhatajale kitse läinud ja siis klassijuss helistas emale ja sõimas teda, et ta ei oska oma last kasvatada ja bla-bla-bla. Surprised Nabaneet on siiamaani alles, ilusti korras, pole kunagi seganud ega mädanenud ja emps isegi ostab mulle nabaneete, kuid vahel nähvab küll, et sinu enda oma, muretse ise endale neid neete!Twisted Evil
Siis järgmine neet oli mul huuleneet. See on mul olnud aasta algusest saati, mingi veebruarist vist, kui täpsem olla. See on mul ka salaja tehtud, ( emps siiamaani ei tea vist sellest midagi, pole talle öelnud ) ükspäev olin kodus, arvutis, oma toas, ja igav oli ja siis ma võtsin nõela kätte ja vaikselt torkasin läbi. Siis hoidsin seda natuke sees ja mõtlesin, et ah pohh, teen ära selle needi. Siis mul tuli meelde, et mul pole kanüüli ja ükski asi ei mahuks läbi sellest nõela-august. Proovisin küll kõrvarõngast läbi ajada, aga auk oli liiga väike. Otsisin siis endale kusagilt haaknõela ja torkasin selle läbi - see oli veidi valusam, aga tegin ära ikkagi. Ja õnneks läks ka kõrvarõngas läbi. Algul oli mul mingi must kõrvarõngas, siis mingi imelik ja lõpuks mingi päris-needi moodi kõrvarõngas. Siis ma olin sellega, koolis ja kodus, aga ema juuresolekul võtsin ära. Üks päev jäin kasuisale ( ta töötab muidu soomes ja õnneks pole temaga mingit ohtu ) vahele, olin oma toas ning neet augus ja mu kasuisa astus sisse - suht hilja oli - ja siis ta nägi seda neeti, muidugi ma pöörasin ümber ja võtsin kõrvarõnga ära ruttu august. Algul ta arvas, et lihtsalt mingi kleeps, ( sest mul vahepeal olid mingid neetide moodi kleepsud ja siis ma petsin neid nendega ) aga kuna ma ei öelnud midagi ja hakkasin nutma, siis ta sai aru, et päris auk on sees ja käskis kinni kasvatada, et siis ta empsile midagi ei ütle. Aga ega ma ei kasvatanud teda kinni midagi. Nüüd mingi nädal tagasi vist sain endale lõpuks korraliku needi. Läheb ilusti sellest august läbi ja kõik on korras. Õnneks on mul neetidega nii, et need paranevad mingi nädalaga ära ja mädanema ei lähe.
Ja viimane 'neet', ehk kolmas kõrvarõngaauk, või noh, teine auk, paremas kõrvas. Selle tegin mingi kaks nädalat tagasi - see kord ema loaga, Very Happy - kambja arsti juures. Kõik on hästi ja värki. Olen ülirahul oma neetidega. (:
Aga ma tahaks õudsalt ka keeleneeti ning ilmselt kunagi ka kulmuneeti. Twisted Evil Ärge nüüd arvake, et ma mingi needifriik vms, aga no keeleneet on alati mul mõtteis olnud - isegi enne nabaneeti - aga ma pole julgenud kunagi seda teha, aga nüüd ma üritan empsi lõpuks nõusse saada, et ta lubaks teha. Very Happy
Jeah, nagu aru olete vist saanud, siis ma olen selline.. salapärane inimene, ning ma suudan isegi teiste silme all olevaid asju varjata. x'd
Oeh.. sai nüüd pikk jutt maha kirjutatud. Very Happy
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Kuru. Thu Apr 30, 2009 2:46 pm

Oh, suutsin kõik selle teksti ära lugeda. Sitaks julge oled, ise julged neete teha Very Happy. Mul emps on selline, et ta nagu ei luba teha, aga kui rääkisin, et sõbranna tegi salaja, siis ütles mulle, et ma ei hakkaks salaja tegema uusi neete, et ta lubab mul ilma ka teha ju XD. Tahaks täiega labretit. Ehk sis huuleneeti. Emps ei luba hetkel : /. Nõme lugu, mingi nabaka ja keelegaga oli tal suht pohh Very Happy

Aga ronda kle, kust sa kanüüli said osta Very Happy?
Kuru.
Kuru.
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1079
Asukoht : Kuskil augus.

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Superstar Thu Apr 30, 2009 2:49 pm

Mis julge, minu meelest pole see midagi erilist. Very Happy
Mnjaa, iga ema on erinev. Very Happy
Mul võiks ka empsil keeleneedist pohhui olla, aga ta arvab, et ma hakkan susserdama ja ei saa korralikult kunagi enam rääkida vms, ning ta ei luba, aga varsti lihtsalt HAKKAB lubama. Laughing
Kanüüli? M, ma küll pole neid ostnud, aga minu meelest müüdakse neid apteekides jumala vabalt. Või siis nendes needistamiste poodides, ma täpselt ei tea ka. Very Happy


Last edited by Ronda on Thu Apr 30, 2009 3:02 pm; edited 1 time in total
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Kuru. Thu Apr 30, 2009 2:57 pm

Ja kui huulele ise tegid nõelaga, kas sis veresoonde ei torkinud v? Very Happy
Kuru.
Kuru.
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1079
Asukoht : Kuskil augus.

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Superstar Thu Apr 30, 2009 3:02 pm

Ei, omastarust küll mitte, sest verd tuli väga-väga vähe. Ma olen üldse sellise väikse verega, sest nabaneeti ja kõrvarõngaid tehes ka verd ei tulnud. Ning kui ma haiglas olin, võeti mul vasakust käest verd, sest paremast ei tulnud midagi. Laughing
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Kuru. Thu Apr 30, 2009 3:12 pm

Ma teeks ka ise endale huulde needi, kuid ma lugesin, et kui veresoonde läheb siis võib mingi halvatuks jääda vms, niiet ma ei julge XD. Mul ka neetidega muidu verd ei tulnud. Aga kas huuleneet sul ei kahjusta igemeid Very Happy?
Kuru.
Kuru.
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1079
Asukoht : Kuskil augus.

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Superstar Thu Apr 30, 2009 3:16 pm

Aga see veresoone värk on nii, et sa ju näed, kui mingi sinine joon on mööda nägu. Ja minu arust huulte juures pole neid hulli veresoone vms, aga ma ei see kindel ka olla.
Mkm, ei kahjusta. See kõrvarõngas jäi küll oma pika otsaga mu hammastele vahel ette, aga õige huuleneet on ju suu seest nagu plaadiga, mis on täiesti huule vastas, ( vähemalt minul ) ning ma vahel täiesti unustan ja ehmatan, et kus mu huuleneet on. Very Happy
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by LogiTech♫ Thu Apr 30, 2009 3:55 pm

mul jääb pidevalt moosikommide külge keeleneet siis ei saa lahti Very Happy
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 28
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Yuki Thu Apr 30, 2009 3:59 pm

moosikommid? Neutral

mul on nii olnud, et söön pulgakommi, miskipärast olen pulga ka suhu pistnud ja siis pulk jääb needitaha kinni (keeleneedi) ja komm lendab haledalt suust. : DD
Yuki
Yuki
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1010

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by LogiTech♫ Thu Apr 30, 2009 3:59 pm

no kommid mille sees on moos ja siis kui ma neid lutsutas siis neet jääb sinna sisse kinni
LogiTech♫
LogiTech♫
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 4517
Age : 28
Asukoht : Käina

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by penknifelovelife Thu Apr 30, 2009 4:46 pm

yeah . wrote:Ma teeks ka ise endale huulde needi, kuid ma lugesin, et kui veresoonde läheb siis võib mingi halvatuks jääda vms, niiet ma ei julge XD. Mul ka neetidega muidu verd ei tulnud. Aga kas huuleneet sul ei kahjusta igemeid Very Happy?

kahjustab küll aga väääääääääääääga pika ajaga.. ksukil nägin pilti ,kus oli seda iget allapoole ajanud see huuleneedi plaadike..

ma tegin ka ise huuleneedi, kanüüliga ja puha Very Happy. valus polnud, verd tuli veitsa. algul oli suht harjumatu, mingi asi vastu iget, aga siis oli paistes ka, pärast ei tundnud enam midagi. Minu arust võimalus, et sul see kanüül veresoonde läheb on nullilähedane. Käsi peab ikka räigelt vääratama, et see veresoonde läheks. Ma teen suvel uuesti huuleneedi. Arvatavasti keskele ja 1.2-se, sest siis saab salocentrist spiraali kujulise needi osta ja toppida sinna. ma tahtsin vahepeal, aga siis oli mul 1.6-ne neet.

Ma tahaks nabaneeti ja sinna sõrmede vahel olevat neeti ka, aga kõige rohkem keeleneeti Very Happy. septum on ka äge, aga mulle ei sobiks.

btw. mu klassiõel jääb mahlapulka syyes sinna jäätisesse auk Very Happy
penknifelovelife
penknifelovelife
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 564
Age : 28
Asukoht : Pässa

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Yuki Thu Apr 30, 2009 5:14 pm

hhmh.
ma elusees ei teeks omale ise neeti. Very Happy
aga kui mul huuleneet oli siis mm.. Very Happy räigelt paistes oli alguses. selline tunne nagu oleks peksa saanud x'd
ajaa tegin seal mm.. paldiski maanteel. siis see tädi (mitte helen..Very Happy) rääkis, et mul see algne augu koht oli täpselt veresoone peal. [:
siis õnneks liigutas seda veidike ja kõik oli okei. Smile
Yuki
Yuki
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1010

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Zyry Thu Apr 30, 2009 6:24 pm

Ma olen teie peale niii kade.Mu ema ei taha isegi ninaauku lubada ning kolme kõrvarõngaauku juurde tegemisega on ka,et liiga noor Mad
Zyry
Zyry
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 138
Age : 26
Asukoht : Hullumajas ··

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Kuru. Thu Apr 30, 2009 6:25 pm

Kui vana sa oled ?
Kuru.
Kuru.
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1079
Asukoht : Kuskil augus.

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Zyry Thu Apr 30, 2009 6:55 pm

11,aga kahe nädala pärast 12··
Zyry
Zyry
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 138
Age : 26
Asukoht : Hullumajas ··

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Superstar Thu Apr 30, 2009 7:09 pm

Eks kõigi vanemad ole erinevad. (:
Superstar
Superstar
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1783
Age : 29
Asukoht : Pommiauk

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Henriette Thu Apr 30, 2009 7:10 pm

Mina tegin keeleneedi aasta tagasi. Kui te küsite kas oli valus? Siis võin öelda, et MUL ei olnud valus, aga igalühel on erinev valuväli.
Kui te tahate ka keeleneeti teha ja elate Tallinnas siis tehke kindlasti Heleni juures! Kui mina tegin ( alguses olin muidugi supernärvis) siis oli pigem ebameeldiv kui valulik:)
Kui nüüd küsitaks, et "kas ma tahaks uuesti teha?" siis teeksin kindlasti! See kogu protsess kestab kõigest poolteist minutit sa ei saa arugi kui see läbi on.
Mina eriti oma neediga ei mängi, kuigi paljud mõtlevad, et oh siis saab oma neediga mängida ja nii. Söömist see ei sega, vahepeal ma isegi unustan, et mul keeleneet on. ; )
Esimestel päevadel oli keel küll paksem ja süüa üldse ei saanud. Ainult jogurtit, suppi ja igasuguseid vedelaid toite Smile

Loodan, et sellest oli abi ja edu kõigil oma hirmude ülesaamisel!
Henriette
Henriette
SuperLiige
SuperLiige

Postituste arv : 430

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by ggetu Thu Apr 30, 2009 7:29 pm

ma nagu räigelt tahaks keeleneeti, aga mul üks tuttav jäi halvatuks ja hirm on. vanemad ei luba ka :S vist.. ma ei hakka isegi küsima Very Happy nigunii tuleks siuke möla: misassja? lolliks oled läinud?....eiii....eiiiiii.
naba tahaks ka, aga ainult siis kui ma peenem oleks. see on kole kui mingite pekkide vahelt nabaneet paistab nhh. Very Happy
ggetu
ggetu
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 1526
Age : 29

Back to top Go down

Needid jm. - Page 2 Empty Re: Needid jm.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum