Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Ly elu 1 osa

5 posters

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2

Go down

Ly elu 1 osa Empty Ly elu 1 osa

Post by Marleen Sat Apr 11, 2009 3:42 pm

Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_76ecd2cc Oli nagu iga hommik ikka, oli Reedene päev ning oli vaja kooli minna. Tõusin voodist püsti ning sammusin kööki. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_36ecd2eb Ema oli ka juba ammu üleval, ning oli mulle just võileiba taolise asja küpsetanud. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_36ecd33e Istusime lauda, ema endale ei teinud kuna tal ei pidanud kõht tühi olema.
Ema: On sul ikka koolitükid tehtud? Ma ei taha pärast jälle kuulda, et sul oli tegemata.
Mina: Jajah ema, on küll tehtud.
Ema: Tore, aga söö nüüd ruttu ära ning pane end riide. Kell juba palju.
Mina: Mhmh.. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_76ecd3fe
Sõin siis söögi ära, ning läksin oma tuppa ning panin end riide. Kell oli juba palju ning pidin lausa joostes kooli minema. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_f6ecd413 Kaugelt tuli mulle vastu minu parim sõbranna Mari. Ta oli täna vapustavalt ilus, talle sobib see soeng. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_16ecd439 Kallistasime tugevalt, ning sammusime kooli poole. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_b6ecd472 Ja muidugi kes seal istusid, meie kooli populaarsemad tüdrukud. Nad on nii vastikud! Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_16ecd491 Ning teiselpool meie kooli kuumimad kutid. Paremal Tony ning vasakul Jack. Tony on armas eks? Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_d6ecd4ca Muidugi tuli mu vastik klassiõde, mind kohe norima. Tiris mind juustest ning tegi haiget. Ma vihkan teda, vastik eit selline. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_36ecd659 Varsti helises kell ning me sammusime kõik klassi. Oli algamas see jube matemaatika tund.. koos kooli kurjema õpetajaga. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_f6ecd63e Ta seletas meile pikalt, et meie hinded on nii halvad ja et peame end käsile võtma.Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_36ecd6d6 Õnneks kool möödus kiiresti, ning peale kooli kutsusin ma Mari minu poole. Ly elu 1 osa Snapshot_96ecc50a_76ecd728
Mari: Ly?
Mina: Noh!?
Mari: Sa ju tahad teada, mis minu ja Jacki vahel toimub?


Soory PhotoBucket suksis veits graafikat..
Teksti tuli vähe, ma tean.. üritan järgmise osa pikema teha. 
I hope u like it! ;P
Teise osaga võib minna kaua aega,
aga ootan kommentaare! Smile
Marleen
Marleen
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 4906
Asukoht : Läänemaa&Haapsalu

Back to top Go down

Ly elu 1 osa Empty Re: Ly elu 1 osa

Post by Reeli Sat Apr 11, 2009 3:45 pm

päris normaalne Very Happy
Reeli
Reeli
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 990
Age : 29
Asukoht : Soome

Back to top Go down

Ly elu 1 osa Empty Re: Ly elu 1 osa

Post by LittleSunshine Sat Apr 11, 2009 3:47 pm

Päris hea. Ainuke asi mis häirib on simide tume põsepuna Very Happy
LittleSunshine
LittleSunshine
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 583
Asukoht : Arvuti taga :)

Back to top Go down

Ly elu 1 osa Empty Re: Ly elu 1 osa

Post by Kuru. Sat Apr 11, 2009 3:48 pm

On jh suht, kooli kohta oleks võinud veel rohkem rääkida Very Happy Aga mul ka alati lähevad kõik nii ruttu edasi. Ootan teist osa! Smile
Kuru.
Kuru.
Moderaator
Moderaator

Postituste arv : 1079
Asukoht : Kuskil augus.

Back to top Go down

Ly elu 1 osa Empty Re: Ly elu 1 osa

Post by LittleBunny Sat Apr 11, 2009 3:49 pm

Mm, päris hea. Ainult mind häiris, et kaks pilti oli tehtud osture¾iimil, need ruudud olid murul.
LittleBunny
LittleBunny
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 2399

Back to top Go down

Ly elu 1 osa Empty Re: Ly elu 1 osa

Post by Marleen Sat Apr 11, 2009 3:55 pm

Kogematta jäänud peale, märkasin neid ruute alles siis kui pärast pilte vaatasin. Äitah!
Marleen
Marleen
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 4906
Asukoht : Läänemaa&Haapsalu

Back to top Go down

Ly elu 1 osa Empty Re: Ly elu 1 osa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum