Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Jaslene elualgus.

+5
bikuke-
LittleBunny
Marleen
No . ?
Cannie
9 posters

 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2

Go down

Jaslene elualgus. Empty Jaslene elualgus.

Post by Cannie Sun Apr 05, 2009 4:16 pm

Nii.Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_f6e131ac See siin pildi peal olen mina. Minu nimi on Jaslene Ring. Ma just kuu aega tagasi sain täiskasvanuks. Ma mõtlesin, et ma olen liiga ära hellitatud , et peaks alustama oma elu. Jätma vanad lapsepõlve sõbrad(kes on childid) maha jätma, ja uutega alustama. Kuna ma olen ma peres ainuke laps ja mu ema-isa surid kui olen ma teismeline , jätsid päranduseks 20 000§. Ju nad siis arvasid , et kui alustan oma elu ja elan üksi ei lähe mul palju raha.Aeg näidata kus ma elan.Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_96e15258. Elan selles sinises osas. Sinine on küll minu arust meeste , aga valisin selle osa kuna see sobis mulle kõige paremini suuruse poolest.Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_d6e1315b. Sellel pildil kirjutyan ma dokumentidele alla, et korter oleks lõplikult minu oma.Nii, nüüd aeg näidarta milline on mu korter. Esimesel korrusel on koridor, elutuba ja köök. Elutuba on küll väike, aga selal on ruumi , et õppida oskusi, sest väiksena ma ei õppinud, polnud ju vaja kui ema tegi kõik minu eest ära.Esimene osa elutoal Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_f6e1530d , teine osa Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_16e1531c ja pealt vaates Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_36e152f6. Kuna pilte korteris on halb teha siis panen nüüd ainult pealt vaates.Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_96e1536d See siin on köök ja keerdtrepp mis läheb teisele korrusele. Üla korrusel on magamistuba ja WC. WC'st unustasin ma pilti teha, aga see on peaaegu sama mis esimesel korrusel, ainult siin on vann ja on suurem. Minu väikene magamistuba on selline -> Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_96e153bc. Aeg on minna nüüd pubisse, kuna ma ei oska ju süüa teha, ja kui teen kõrbeb see ära Very Happy . Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_f6e1552e Lähme siia kohe kõrval pubisse mis maja ees on, siis saab jalutada ja ei pea raha takso peale kulutama, kuigi kul on ca 9 tuhat §Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_56e15632.Eelkõige lähme selleks et omale peika leida ja enale süüa saada. Pubi seest on suhteliselt kena ja korralik ju SmileJaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_76e1561d Mina istusin aga üks, kahju on see, et need teenindajad on imelikud, pnevad meid eraldi lauda, kuigi oleks tahtnud minna sinna kus on mitu inimest Smile.Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_96e15609 Aga , kui kõtu täis siis peab ju Funi tegema, ehk mängima Razz Jaslene elualgus. Snapshot_76e12eab_b6e157c5

Mis edasi saab ? Kas Jaslene leiab omale tulevase mehe ? Seda näete järgmises osas Smile)


Last edited by Cannie on Sun Apr 05, 2009 4:21 pm; edited 2 times in total (Reason for editing : VABANDAN KIRJAVIGADE PÄRAST !!!)
Cannie
Cannie
SuperLiige
SuperLiige

Postituste arv : 321
Age : 26
Asukoht : Väike-Maarja

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by No . ? Sun Apr 05, 2009 4:26 pm

Edasi!
No . ?
No . ?
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 887
Age : 26
Asukoht : Saku

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by Marleen Sun Apr 05, 2009 4:33 pm

Hmm.. suht tavaline jutt.
Marleen
Marleen
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 4906
Asukoht : Läänemaa&Haapsalu

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by LittleBunny Sun Apr 05, 2009 5:35 pm

Tavaline, aga samas hea. Ega alguses polegi väga kerge kohe, mingi erihuvitavaid osasid teha. Jätka!;]
LittleBunny
LittleBunny
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 2399

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by Cannie Sun Apr 05, 2009 6:12 pm

Tean jah, et tavaline, sest see mu esimene järjekas Smile. Kritiseerige ja komenteerige kah Smile)
Cannie
Cannie
SuperLiige
SuperLiige

Postituste arv : 321
Age : 26
Asukoht : Väike-Maarja

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by bikuke- Thu Oct 01, 2009 6:50 pm

Tore jutt muud pole öelda! Jaslene elualgus. 567805
bikuke-
bikuke-
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 3

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by JohannaJ. Fri Oct 02, 2009 12:23 pm

Võiksid edasi teha . Wink
avatar
JohannaJ.
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 31
Age : 24
Asukoht : Viljandi/Viiratsi

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by Ellu22 Fri Oct 02, 2009 4:04 pm

Jätka kohe, või muidu ma suren!
avatar
Ellu22
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 558

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by love98 Sat Oct 03, 2009 5:40 pm

Ja sa pead loomulikult jätkama! Jaslene elualgus. 743793
See oli väga lahe jutt. Jaslene elualgus. Icon_rr
love98
love98
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 104

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by Ellu22 Mon Oct 05, 2009 7:19 pm

Nii armas, tee edasi! Jaslene elualgus. 138806
avatar
Ellu22
VeteranLiige
VeteranLiige

Postituste arv : 558

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by katlinsikora Sat Oct 10, 2009 8:23 pm

Päääris lahe jah Jaslene elualgus. 356234 mulle meeldis Jaslene elualgus. 138806
katlinsikora
katlinsikora
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 1

Back to top Go down

Jaslene elualgus. Empty Re: Jaslene elualgus.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 :: Sims :: Jutunurk :: Sims 2

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum