Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.

Join the forum, it's quick and easy

Tere! Kui sa pole veel sisse loginud, tee seda vajutades all olevat nuppu "logi sisse" ja sisesta oma parool ning kasutajanimi. Kui sa pole veel kasutaja siin foorumis, siis vajuta nuppu "registreeri". Registreeritud kasutaja saab ligipääsu kohtadesse kus külaline ligi ei pääse, lisaks saab ta hääletada, avaldada arvamust postitamise teel,
saab teha uusi teemasi ja palju muud. Registreeri igal juhul kui seda veel teinud pole.

Tervitades,
Administratsioon.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Latest topics
» PALUN AIDAKE !
by Helerin Sat Feb 09, 2013 1:25 pm

» Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?
by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

» Simsid.
by Alive- Wed Dec 28, 2011 7:41 pm

» LC Ford VII - Järeltõuked
by mmelllu Thu Dec 01, 2011 8:48 pm

» Ei oska orienteeruda Simsimaa lehel? Võid paluda abi siin te
by Helerin Wed Oct 05, 2011 9:16 pm

» Needid jm.
by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:01 pm

» ABI VAJAA :( (The sims 3-ga)
by lilluuuu Tue Aug 23, 2011 2:02 pm

» EA Download Manager
by amorgan Wed Aug 17, 2011 2:34 pm

» 3.Osa - Mike & Kate saavad tagaotsitavaks!
by Evidénce ಠ_ಠ Mon Aug 08, 2011 10:38 pm

» Üks soeng, mida mängust ei leia.
by Cherrygirl12 Mon Aug 08, 2011 9:45 am


Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

+17
Elisabeth
musuuu00
M^^M
KelluLellu
Ellu22
KristiT
N2ksi K2bi
*Ristor lahtisaamatu kutt
-Vergolinx-
Sandra
Marleen
-Spiderpig-
Ellesmera
Totu
Maria.
Laurrraa
ToXiC
21 posters

 :: Sims :: Simsimöla

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by KristiT Sun Aug 29, 2010 8:14 pm

Mulle käib talv pinda,kui liiga palju lund ja seal sees ekselda Very Happy kevad ja sügis mõnusad..kui väljas rahulik ja saab toimetada. Kui välku majja lööb siis ka suht tüütu. Suvi mul alles esimest korda ees.. aga kas siiski keegi saaks öelda kuidas see veesõda käib? Ma ei ole ise veel pihta saanud Very Happy
KristiT
KristiT
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 8
Asukoht : Tallinn

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Külaline Sun Aug 29, 2010 9:25 pm

Mulle meeldivad kõik aastaajad. :]
A, muide veesõda saab niimoodi, et vajutad ühe simiga teise peale paned play ja seal peaks olema waterballoon fight võimidagisellist..Sama talvel, kui oled väljas siis paned teise simi peale paned play ja siis snowball fight..
Anonymous
Külaline
Guest


Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by KristiT Sun Aug 29, 2010 10:46 pm

Aaa..ma mõtlesin,et nii aga ma üritasin külalisega, ehk peab suhtlus üpris kõrgel olema,et saaks või ainult oma pereliikmetega, proovin järgi, suur aitäh!
KristiT
KristiT
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 8
Asukoht : Tallinn

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by musuuu00 Mon Sep 13, 2010 8:06 pm

Pole seasonsit :S Kunagi tahtsin , aga nüüd tahan ülekõige apartment life-i Smile
musuuu00
musuuu00
Seltsiline
Seltsiline

Postituste arv : 43
Age : 27
Asukoht : Lagedi

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Külaline Sat Dec 25, 2010 5:47 pm

Kõige rohkem meeldib talv. Ikkagi lumi ju. Aga miks mulle see lumi niiväga meeldib, seda ma ei oska kirjeldadagi... Kõige vähem meeldib suvi. Liiga sarnane sellele ilmale, mis oleks ilma Seasonsita.
Anonymous
Külaline
Guest


Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Elisabeth Sat Jan 08, 2011 10:19 pm

mulle meeldivad ka kõik igal on ju oma eelis jne. aga ns ütlen et mina oma simse küll päevitama ei saa. kas se oli ns nütlemine ja kui ei olnud kuidas siis saab? Õnnelik!
Elisabeth
Elisabeth
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 6

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by M^^M Sat Jan 08, 2011 11:01 pm

kui ma sims2 mängisin siis mulle meeldisid sealttalv ja suvi aastaaegadest agateised on ka lahedad
M^^M
M^^M
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 96

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Reinuvader Sun Jan 09, 2011 5:32 am

Elisabeth wrote:mulle meeldivad ka kõik igal on ju oma eelis jne. aga ns ütlen et mina oma simse küll päevitama ei saa. kas se oli ns nütlemine ja kui ei olnud kuidas siis saab? Õnnelik!
Sellesama teema alguses mitmes postituses on kirjas, et päevitada saab Bon Voyages.
Reinuvader
Reinuvader
Vana Kala
Vana Kala

Postituste arv : 248

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Helerin Sat Sep 10, 2011 6:18 pm

Sügis, kindlalt sügis. Lehtede riisumine meeldib ja siis nende põletamine Evil grin. Suvi ja kevad käivad nii pinda oma vihma ja äikesega, koguaeg lööb sisse kuhugi Mad. Talv on norm, mulle meeldib see, kuidas olenevalt iseloomust teevad erinevaid lumememmesid. Ja pingud on nunnud.
Helerin
Helerin
TäisLiige
TäisLiige

Postituste arv : 64
Age : 26
Asukoht : Luopioinen, Soome

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by mikimiina Wed Oct 24, 2012 2:18 pm

Mulle meeldivad kõik Smile Smile Hää
mikimiina
mikimiina
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 1

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Eero Mon Jan 07, 2013 4:09 pm

Meeldib kõige rohkem talv... Sest seal on nii armsad pingviinid ja lumememmed Very Happy
Eero
Eero
Wannabe
Wannabe

Postituste arv : 3

Back to top Go down

Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem? - Page 2 Empty Re: Milline aastaaeg meeldib sulle Simsis kõige rohkem?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 :: Sims :: Simsimöla

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum